Polecam bardzo serdecznie,Letnie buciki parę razy ubrane .Bardzo ładny kolor.wysokość obcasa z zewnątrz 10 wewnacz 8.Nie wiem jak to się mierzy.wkładka 24.Ma niewielki defekt 🤔plamka na lewym bucie ,widoczna na zdjęciu.
Les lois en matière de protection des consommateur·trices ne s’appliquent pas à tes achats effectués auprès d’autres consommateur·trices. Plus précisément,